Osmanbey, Yenişehir ve Eyyübiye Yerleşkelerinde bulunan öğrenci ve personelimiz için yaklaşık altı bin kişilik kapasiteye sahip yemekhaneler bulunmaktadır. Ayrıca değişik noktalarda bulunan yemekhanelerde, talep eden tüm öğrenci ve personele öğle yemeği servisi verilmektedir.
Osmanbey Yerleşkesi’nde bulunan beş bin kişilik merkezi kafeterya, Yenişehir ve Eyyübiye Yerleşkelerinde bulunan merkezi kafeteryalar modern ortamı, kaliteli ve temiz hizmet anlayışıyla öğrencilerimizin gözde mekanlarıdır.
Akademik ve İdari personel ile öğrencilerin öğle yemeği 1 Ana yemek seçmeli olmak üzere beş çeşit yemekten oluşan tek menü şeklinde hazırlanmaktadır. Aynı menü değişik ve yüksekokul yemekhanelerinde servise sunulmaktadır. Öğle yemeği menüleri mevsime göre kalori ihtiyacı hesaplanarak Üniversitemiz diyetisyeni denetiminde düzenlenip aylık olarak Web sayfamız da ilan edilmektedir .
Öğrenci ve Personellerimizin yemekleri Daire Başkanlığımızın Osmanbey yerleşkesinde bulunan kendi mutfağında ve yine kendi personellerimiz tarafından, en kaliteli ve taze gıda ürünleri satın alınarak yapılmaktadır.

 

 
 

  
 

SOLİCLUB

KAMPÜSTE YAŞAM

KAMPÜSTE YAŞAM

HRÜ ETKİNLİKLER

VİDEOLARIMIZ

                     

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ